رئیس کل بانک مرکزی گفت: بعد ازاینکه قرار شد به بانک مرکزی بروم، از آقا عذرخواهی کردم و گفتم قبل از رفتن به چین وقت شما را گرفتم ولی نتوانسته ام رهنمودهای شما را اجرا کنم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، عبدالناصر همتی با حضور در برنامه دست‌خط که از شبکه پنجم تلویزیون پخش شد، به نظرات موافق و مخالف حضور و مدیریتش در بانک مرکزی اظهار داشت: رسانه ها شرایط کشور را درک می کنند؛ اینکه خوب کار کردم یا نه نیز قضاوت مردم است. من از روز اول تمام داشته های علمی را گذاشتم تا کار خوب پیش برود.

وی با تأکید براینکه مقام معظم رهبری و رییس جمهور از عملکرد ما رضایت دارند اما این کافی نیست و مشکلات ادامه دارد و کارهای مهم دیگری مانده که باید انجام دهیم، گفت: اینطور نیست که برای مدیریت بازار فقط ارز وارد بازار کنم، تدبیری به کار نمی گیرم که مشکل داشته باشد.

* از آقا عذرخواهی کردم/ 6 ماه خواب نداشتم؛ 2 نصف شب بیدار می شدم و می گفتم باید چه کار کنم؟

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به موضوع سفیر شدنش در چین گفت.

بصیرت کار ,بانک ,مرکزی ,عذرخواهی ,آقا ,حضور ,بانک مرکزی ,آقا عذرخواهی ,از آقا ,عذرخواهی کردم ,کل بانکمنبع

تلاش «واسطه‌ها» برای مذاکره؛ از «جنگ نظامی» تا «جنگ اقتصادی»

دیگ پلوی خانم الیزابت در تهران

چرا دولت به نمایندگانِ بدنام آمریکا اجازه سفر به تهران را می‌دهد؟

آتش زدن تصاویر حاکمان بحرین، امارات و سعودی توسط جوانان فلسطینی و حمایت از جمهوری اسلامی ایران + عکس و فیلم

سامانه پدافندی «۱۵ خرداد» رادار قدرتمندی دارد

اگر خیانت نمی‌کردند در اقتصاد هم الگو بودیم

آیا هاشمی رفسنجانی در انتخاب رهبری نقشی داشته است؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

چل چله کرمون شاپ پارکت وبلاگ شخصی علی کمیجانی شرکت طراحی سایت و سئو اهورا وب برترین خدمات اتوبوس دربستی لوازم قنادی بهروز اسکای موزیک همه چیز برای تو خانواده سونیک | Sonic Family